Apie gamintojus

Malonu, kad galime suteikti Jums informacijos apie savo įmonę bei jos prekes. Siūlome Jums, planuojant statybas, pasirinkti mus savo partneriais, siekiant įgyvendinti gražiausias bei novatoriškiausias idėjas. Mes esame vidaus apdailos medžiagų, grindų dangos, pardavėjai, veiklą vykdantys ir konkuruojantys visoje Lietuvoje. Mūsų asortimente rasite natūralių (parketlenčių, kamštinių) ir laminuotų grindų, PVC dangos. Galime Jums pasiūlyti stambiausių Europos įmonių kokybiškus gaminius, kaip Egger (Vokietija), Tarkett (Švedija), Arbiton (Lenkija), Barlinek (Lenkija), Midas (Lenkija). Trumpai pristatysime mūsų atstovaujamus gamintojus.

EGGER – tai Vokietijos įmonė, kuri specializuojasi laminuotų grindų gamyboje ir siekia užtikrinti aukštą produktų kokybę bei tvarumą. Gamybos procesai yra sertifikuojami ir išplėtoti taip, kad patenkintų bet kurį rinkos sluoksnį. Laminuotų grindų montavimas ir demontavimas yra sąlyginai greitas ir lengvas. Laminuotos grindys EGGER aqua+ pasižymi šešis kartus didesniu atsparumu vandeniui, todėl tinka montuoti virtuvėje, vonios kambaryje ar koridoriuje su didesne drėgme. EGGER design+ atstojančių LVT (luxury vinyl tiles) kategoriją grindų paviršius yra padengtas vandeniui atspariu sluoksniu, todėl vandens drėgmė nepadaro poveikio grindims. Tokio tipo grindys tinka komercinėmis, viešosioms ir privačioms erdvėms, ypač ten, kur vyksta intensyvus vaikščiojimas. EGGER cork+ – tai ekologiškos, kamštinės, šiltos, jaukios, sumažinančios smūgio garsą grindys, kurios yra skirtos gyvenamųjų patalpų interjerui. Aukštos kokybės medžio imitacija suteikia patalpoms jaukią ir šiltą atmosferą.

Tarkett – tai Švedijos įmonė, kuri specializuojasi natūralių grindų gamyboje nuo 1886 m. Parketlentės yra ne tik gražios, jaukios, bet ir sukurtos atlaikyti kasdieninio naudojimo apkrovas bei įtampą ilgus metus. Gamintojas siūlo įvairias medines grindis – ąžuolines, uosines, pušines. Taip pat „Tarkett” grindys pasižymi plačia spalvų gama. Gamintojas grindų dangą siūlo nuo šviesių atspalvių iki sodrių spalvų, blizgę ir matinę, aliejuotą ir lakuotą.
Parketlentėms būdingas ilgas nesusidėvėjimas ir ilgainiui išryškėjantis unikalus individualumas. Jei kurio laiko norėsite sugrąžinti pirminę išvaizdą, galite nušlifuoti grindis jas autaujinti, naudojant laką ar alyvą.Tai galite padarytei net iki trijų ar keturių kartų. Tarkett gamindami parketą naudoja „2-Lock“ fiksavimo sistemą, todėl grindis lengva įrengti, išardyti ir net pakartotinai panaudoti be įmantrių įrankių.

Arbiton – tai Lenkijos grindų apdailos įmonė, kuri lyderiauja, siekia ir yra užsibrėžusi laikytis Vokiškų inovacijų ir gamybos standartų. Tai įmonė, kuri gali konkuruoti savo ekonomine pozicija, turi platų produktų asortimentą – paklotus, grindjuostes, grindų profilius bei vinilinę dandą. Šios įmonės gaminami paklotai yra specialiai sukurti kiekvienam grindų tipui – natūralioms ir laminuotoms grindims, PVC dangai. Paklotai pasižymi tokiomis savybėmis kaip triukšmo sugėrimas, akustinis komfortas, šilumos pralaidumas. Natūralių uolienų mineralų bei pažangių polimerų dėka yra užtikrinamas vinilinių grindų našumas. Šios grindys yra pagamintos įkvėptos gamtos bei suprojektuotos remiantis naujausiomis tendencijomis.  Arbiton gamina ir ypatingai tvirtas VEGA bei DORA grindjuostės, kurių pagrindas – presuotas polistirenas – nebijo drėgmės ir gali būti dažomas pageidaujama spalva. Šis paprastas sprendimas suteikia jums begalinį interjero apdailos spektrą. Arbiton gamintojas taip pat siūlo grindjuostes, pagamintas iš MDF -tai vidutinio tankio medienos plaušų plokštė padengta balta spalva. Aliuminiai grindų profiliai yra naudojami laminuotų grindų dangos, kiliminės dangos ar plytelių apdailai ir sujungimų užmaskavimui. Šie profiliai – tai detalės padėsiančios tinkamai pritvirtint norimą grindų dangą ir užbaigsiančios visus pradėtus darbus. Gaminių parametrai yra pagrįsti nepriklausomų laboratorijų tyrimais.

Lenkijoje gaminamos Barlinek parketlentės Švedijoje yra laimėjusios pirmą vietą grindų lako atsparumo teste. Pastarasis sujungia visus medienos privalumus su plaukiojančių grindų montavimo ir atnaujinimo galimybėmis. Ne kiekvienos medinės grindys gali būti klojamos ant šildomų grindų, tačiau dėl savo sluoksniuotos kryžminės struktūros Barlinek grindų danga gerai praleidžia šilumą ir gali būti sėkmingai pritaikyta tiek elektra, tiek vandeniu šildomoms grindims.

Lenkijos koncernas Midas turi unikalų gaminį Exclusive design by FORMOSA linijoje – natūralias bambuko grindis. Grindys, pagamintos iš išilgai presuoto bambuko, pasižymi stiprumu, turi egzotišką išvaizdą, todėl yra vertinamos tų žmonių, kurie nori išsiskirti ir turėti unikalias grindis savo namų ar biuro interjere. Bambuko grindis galima kloti tradiciniu (plaukiojančiu) būdu arba klijuoti.

STEP fashion Vinilinė grindų danga yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina praktiškus sprendimus, aukštą gaminių kokybę ir modernų dizainą. Tokios grindys yra alternatyva medinėms, laminuotoms grindims bei keramikinėms plytelėms. Grindų danga yra atspari smulkiems mechaniniams pažeidimams (pvz., braižymui), tinka šildomoms grindims ir yra visiškai atsparios drėgmei.

Trumpai susipažinę su mūsų atstovaujamų gamintojų produkcija, kuria prekiaujame savo parduotuvėse bei salonuose, kviečiame Jus bendradarbiauti su mumis visoje Lietuvoje. Platus prekių asortimentas ir ilgalaikė patirtis gali įnešti naujų vėjų Jūsų statybų, namų ar biurų interjero kūryboje.