Apie mus

PRIORITETAI. Būti socialiai atsakinga įmone, kurios kolektyvas jaustų ryšį su visuomene bei suvoktų savo veiksmų pasekmes. Darbą suvokti ne tik kaip pinigų šaltinį, bet ir kaip asmenybės realizavimo vietą, kurioje tarnaujame visuomenei.

FILOSOFIJA. Mūsų misija būti dinamiškiems, lojaliems, atsakingiems, patikimiems bei novatoriškos dvasios didelėje „GA Grindų arsenalo” šeimoje. Savo augimą pasiekėme remdamiesi pačių patirtimis ir išlaikydami savo nepriklausomybę. Klientams teikiame novatoriškus, ilgaamžius produktus, daugiausia pagrįstus natūralia ir atsinaujinančia medžiaga – mediena. Mūsų vizija platinti produktus remiantis rinkos poreikiu, suderinant su ekologiniais ir tvariais standartais, juos atrenkant, šitaip užsitikrinant vietą ir augimą rinkoje.
PAGRINDINĖS VERTYBĖS. Mūsų sprendimuose dėmesys skiriamas tvarumui, tolesnei įmonės plėtrai ir ateities kartoms.
Pagarba, pasitikėjimas ir partnerystė nulemia mūsų kasdienius veiksmus. Mes laikomės savo žodžio. Pagrindinis sėkmės raktas yra profesionalūs veiksmai ir efektyvūs sprendimų priėmimo procesai.
Mes gyvename pagal savo pagrindines vertybes ir rinkoje laikomės kaip viena didelė šeima.
Klientų aptarnavime suvokiame, kad svarbu plėtoti ilgalaikius santykius su klientais, kaip abipusės sėkmės pagrindą. Patikima kokybė, profesionalus ir kvalifikuotas konsultavimas, dizaino ir techninė kompetencija, subalansuota teisingos kainos ir kokybės santykiu, yra pagrindinė mūsų klientų aptarnavimo vertybė.
Kokybės siekiame kiekvienu veiksmu, kurį atliekame darbuose. Įsipareigojame sau nuolat tobulėti savo sukurtoje veiklos ir vertybių sistemoje.
Darbuotojai ir valdymas. Gerbiame vieni kitus. Visada tikimės aukštų rezultatų ir šviečiame savo darbuotojus mokymo ir informacinėmis programomis. Gerbiama patirtis ir ilgalaikė partnerystė. Mūsų vadovai pasižymi aukšta vadovavimo kompetencija ir pozityvaus pavyzdžio manieromis.
Įmonė UAB “Ginlora” veiklą pradėjo 1996 metais. Įmonė įsikūrusi Šiauliuose, tačiau klientai aptarnaujami visoje Lietuvoje bei užsienyje. Pagrindinė veikla: didmeninė – mažmeninė apdailos medžiagų, natūralių (masyvo grindlenčių, parketlenčių ir t.t.) bei laminuotų grindų prekyba. Įmonė vadinama patentuotu vardu – „GA Grindų arsenalas”.