Privatumo politika

Mes esame UAB “Ginlora”. Mūsų įmonė veikia nuo 1996 metų. Turime patentuotą vardą “GA Grindų arsenalas” kurio internetinis adresas yra https://grinduarsenalas.lt

Kaip naudojame jūsų asmeninius duomenis

  1. Jūsų vardas, pavardė, mokėtojo adresas, pristatymo adresas ir kiti kontaktiniai duomenys.
    • Jūsų suvesti duomenys atliekant užsakymo formavimą naudojami susisiekimui su jumis, aptariant užsakymo ar pristatymo klausimais.
  2. Puslapio lankymo istoriją, tokią kaip: naršymo vieta, naršyklė, kurią naudojate, kiek laiko praleidžiate mūsų puslapyje, įrenginys kuriame naršote.
    • Šie duomenys yra šifruojami ir mums pateikiami anonimiškai. Šio slapuko pagalba galime matyti lankytojų skaičių, svetainės naudojimo informaciją. Taip galime pagerinti lankytojų patirtį svetainėje.

Slapukai (cookies)

Slapuko pavadinimasReikšmė
„Google Analytics“_gaApskaičiuoja lankytojų, seansų ir kampanijos duomenis, taip pat stebi svetainės naudojimą svetainės analizės ataskaitoje. Slapukas išsaugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą skaičių unikaliems lankytojams atpažinti.
Sourcebuster JS  Sbjs_migrationsŠis slapukas skirtas identifikuoti apsilankymo šaltinį ir saugoti informaciją apie naudotojo veiksmus slapukuose. Tai analitinis ir elgesio slapukas, naudojamas siekiant pagerinti lankytojų patirtį svetainėje.
BC ConsentbcbconsentJūsų sutikti slapukai kurie perduota informaciją “Google” platformai, pritaikant jums rodomus skelbimus.

Politikos pakeitimai

Mes galime ir turime teisę kartais pakeisti šią privatumo politiką. Kartais galite peržiūrėti šį puslapį norint įsitikinti, kad esate patenkintas pakeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Šiuo metu mūsų Įmonė turi paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“, kurio privatumo politika yra pateikiama adresu https://www.facebook.com/privacy/explanation;