Karjera

Esame novatoriški ir nuolat siekiame teigiamų atsiliepimų. Į kiekvieną pardavimą žiūrime per žmogiškumo prizmę ir ieškome kokybiškiausio sprendimo kliento atžvilgiu, šitaip užsitikrindami ilgalaikį bendradarbiavimą, sąmoninigą augimą.

Jeigu esate empatiškas asmuo kuriam svarbi darbo atmosfera ir ilgalaikius pardavimus suprantate visuomeninio ryšio kontekste, siūlome augimą savo kompanijoje.

Emocinis intelektas, tvirtas ir lankstus charakteris yra mūsų prioritetai siekiant kurti visiems malonų bendradarbiavimo ratą, bei tobulėti skatinantį mikroklimatą.

Nesvarbu, ar nuolat besikeičiančioje urbanistikoje mėgstate save tobulinti iki profesionalaus specialisto vienoje srityje, ar esate ieškotojas ir ilgai neužsibūnate vietoje. Vertiname kiekvieną žingeidų asmenį, kuris turi ambiciją tobulėti, jaučia azartą ir euforiją radus kaskart vis darnesnį sprendimą situacijoje ir nori augti kartu.

Savo aprašymus ir pageidavimus galite siųsti šiuo paštu: info@grinduarsenalas.lt, ar žemiau esančioje formoje, o mes susisieksime ir informuosime apie esamas sąlygas, kurias galime pasiūlyti šiuo metu.