Kaip pirkti www.grinduarsenalas.lt?

  1. Išsirinkę produktą įveskite norimą pirkti kiekį, visos grindys pardavinėjamos m², kiti produktai vienetais. Įvedę norimą kiekį spauskite mygtuką “Į krepšelį”. Atsiranda laukelis, kad jūsų produktas buvo pridėtas į krepšelį, norint atlikti užsakymą iš karto galite spausti Krepšelis, kitu atveju tęsti apsipirkimą toliau.

2. Krepšelio puslapyje galite redaguoti produkto kiekį (įvedus naują produkto kiekį paspauskite mygtuką Atnaujinti krepšelį), pašalinti prekes, jei turite įveskite nuolaidos kodą, įvedus nuolaidos kodą spauskite Pritaikyti. Galite iš karto pasirinkti pristatymo būdą ar tai būtų Atsiėmimas parduotuvėje ar individualus, jums pritaikytas pristatymo būdas (šį žingsnį dar galėsite koreguoti kitame etape). Norint tęsti užsakymo pateikimą spauskite mygtuką “Tęsti atsiskaitymą”.

3. Apmokėjimo puslapyje suveskite visus reikiamus savo duomenis. Jei jūsų adresas skirsis nuo pristatymo adreso paspauskite Siųsti kitu adresu ir suveskite pristatymo adresą. Būtinai pasirinkite artimiausią atstovybę, taip mes galėsime jūsų užsakymą perduoti jums artimiausiai atstovybei. Pasirinkite apmokėjimo būdą, bankiniu pavedimu ar atsiėmimo – pristatymo metu. Jei suvedėte duomenis ir norite atlikti užsakymą spauskite mygtuką “Formuoti užsakymą”.

4. Sveikiname jūsų užsakymas suformuotas ir nusiųstas jūsų pasirinktai atstovybei. Mūsų darbuotojai susisieks su jumis dėl kilusių klausimų ir jei pasirinkote atsiskaitymą bankiniu pavedimu atsiųs jums visą reikiamą informaciją norint atlikti apmokėjimą.

Kilus klausimams rašykite el. paštu info@grinduarsenalas.lt

Ačiū, kad perkate www.grinduarsenalas.lt