Aptarnavimo filosofija

Jei renkatės grindis savo projektui norime pasidalinti savo asmeniniais principais, kuriais remiamės, kad ranga būtų įgyvendinta sklandžiai.

Norėdami vystyti kokybišką paslaugą nuolat stengiamės remtis elementarios meistrystės patirtimi, kai produktas, jo genetika suvokiama ne kaip „Brand‘as“, o kaip kūrinys ir organizmas nuo pirmų etapų iki pabaigos ir įrengimo, kai sąmoningai suprantame ko jam reikia, kad tarnautų ilgalaikiai.

Jais remdamiesi ir nuolat besitobulindami suvokiame, kad žmogaus niekada neišgelbės nuo klaidų net populiariausias vardas, jei nebus atlikta poreikių analizė ir sukurtos sąlygos, tokios kokių reikia, kad patiktų ne tik mums, bet ir produktui. Visi pasaulio gamintojai nepaisant savo „perliukų“ ir išskirtinių atradimų mokosi vieni iš kitų ir gamina analogiškus produktus, bei remiasi tais pačiais testais, standartais. Tai reiškia, kad gamybos partnerius, mes renkamės tuos su kuriais galima pasikonsultuoti esant reikalui iš esmės, kai vadybininkai ir technologai ne tik „atkartoja“ parametrus ar marketingo vingrybes, bet galime kolegialiai pabendrauti suvokiant gaminį ir jo prigimtį.
Ta, pačia filosofija renkamės meistrus, rangos ir kitus partnerius, kad savo darbą žmonės mylėtų, gerbtų, rastųsi abipusis supratimas, patirtinis pasidalinimas, tokiu būdu išvengiant nereikalingų klaidų ir produktas džiugintų ilgus metus.

Taigi, atsakant į populiariausius remonto klausimus ar grindys nesibraižo ar užraktai nelūžta ir pan., drąsiai galime atsakyti, kad braižosi ir lūžta. Bet jei iškelsime klausimus kaip?, kodėl?, tada sklandžiai ir su visa sukaupta patirtimi atsakysime kokiomis sąlygomis įmanoma pažeisti net stipriausias grindis, mat šiandien į žodį „kokybė” įeina begalė testų ir matavimų pagal kuriuos galima pasirinkti dangą. Negalime būti 100 % garantuoti nei už save, nei už kolegas, nes komunikavimas, bendravimo empatija ir teisingų lūkesčių su klientu suderinimas nelengvas mokslas, bei reikalauja pastovaus tobulėjimo, bet nuolat stengiamės ir nuo 1996 metų su kiekvienais augimo metais tobulėjame.

Su meile ir pagarba savo darbui,
Grindų arsenalo kolektyvas