Autentiški namai apie jus. Laikmečių sintezė.

Stebint globalias interjero tendencijas galime pamatyti, kad visame pasaulyje interjerai tampa vis labiau praktiški, optimizuoti ir vis mažiau vietos lieka natūralioms, autentiškoms kultūrinėms interjero detalėms.
Norint sukurti ir praktišką, ir jaukų interjerą, niekada nesuklysite jei pasirinksite pusiausvyros mechanizmą.

Detalės, akcentai
Naudokite išskirtinius akcentus – tai sprendimas, kuris neapkraus – namai išliks šiuolaikiški, modernūs ir funkcionalūs.
Akcentais galima reguliuoti ir išryškinti subtilias detales, kai norima sukurti autentiško natūralumo alsavimą namams, pabrėžti kultūrinius elementus.

Dekorai, dizainas
Renkantis natūralius dekorus, namams suteiksite modernios klasikos. Tokius dekorus kaip ąžuolas, uosis ir kiti populiariausi medžiai bei jų natūralus koloritas, galima naudoti tiek visam plotui, tiek norint išskirti mažesnę ar didesnę dalį, išskiriant pasirinktą grindų ar sienos plotą, suteikiant gyvybės ir tikrumo pojūtį.

Laikmečių sintezė
Toks pusiausvyros ieškojimas tarp modernių, optimizuojančių ilgalaikiškų sprendimų ir klasikos, žaidimas akcentais, sukuria laikmečių sintezę, kai kiekvienas atrandame savo “aukso vidurį” tobulybės paieškose kuriant namus apie save.