Modernus grindų šildymo sprendimas: Energiją taupanti grindų sistema Arbiton

Atsižvelgdama į didėjantį ekologinį sąmoningumą ir ieškodama ekonomiškų šildymo sprendimų, “Arbiton” pristato naujovišką sistemą, skirtą grindiniam šildymui su šildymo plėvelėmis – “Energy Saving Flooring System”.

Modernus grindų šildymo sprendimas
Atsižvelgdama į didėjantį ekologinį sąmoningumą ir ieškodama ekonomiškų šildymo sprendimų, “Arbiton” pristato naujovišką grindų šildymo sistemą su šildymo plėvelėmis – “Energy Saving Flooring System”. Pasitelkdama ilgametę grindų ir paklotų gamybos patirtį, “Arbiton” sukūrė sprendimą, kuriame šildymo efektyvumas derinamas su minimaliomis eksploatacinėmis išlaidomis, išlaikant visišką garantiją grindims ir siūlant kompaktišką įrengimo formą.

Kodėl verta rinktis “Arbiton” energiją taupančią grindų sistemą?
Eksploatavimo išlaidų optimizavimas: dėl kiekvieno sistemos komponento savybių “Energy Saving Flooring” sistema yra geriausias sprendimas, jei grindys namuose šildomos infraraudonųjų spindulių šildymo plėvele. Fotovoltinės plokštės kaip energijos šaltinis dar labiau sumažina šildymo sistemos eksploatacines išlaidas.

Minimalūs energijos nuostoliai: Pažangios medžiagos ir technologijos užtikrina didelį šildymo efektyvumą, o tai reiškia mažesnes sąskaitas už energiją.

Lengvas ir greitas montavimas: Sistema lengvai montuojama ir minimaliai pažeidžia grindų konstrukciją.

Kokybės garantija: Grindų kokybę ir sistemos patikimumą patvirtina pilna garantija vinilo plokštėms, naudojamoms su sertifikuotomis šildymo plėvelėmis.

Pagrindiniai energiją taupančios grindų sistemos elementai:

ARBITON HD MINERALINĖ ŠERDIS
ARBITON HD MINERAL CORE mineralinė šerdis yra novatoriškas sprendimas, kuris iš esmės keičia požiūrį į vinilines grindis. Arbiton grindys su mineraline šerdimi užtikrina puikų šilumos laidumą (daug geresnį nei medienos), sudaro šiuolaikinio grindinio šildymo pagrindą, o dėl itin didelio šerdies matmenų stabilumo pailgina grindų tarnavimo laiką.

AQUAPROTEC HEATFILM

Pažangi plėvelė, naudojama šildymo plėvelei apsaugoti nuo pažeidimų ir vandens prasiskverbimo, užtikrinant ilgalaikį šildymo sistemos efektyvumo palaikymą.

SERTIFIKUOTAS ŠILDYMO KILIMĖLIS (maks. 80 W)
Tinkamai parinkus infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelę iš “Arbiton” rekomenduojamo asortimento, pavyzdžiui, HD-PRO HEATDECOR, užtikrinamas tolygus šilumos paskirstymas patalpose, o jos šildymo galia sudaro grindų šildymo sistemos pagrindą.

SECURA HEAT VINYL CLICK 5 mm
Didelio atsparumo gniuždymui (500 kPa) paklotas, labai svarbus grindinio šildymo sistemos stabilumui ir efektyvumui išlaikyti. Jis užtikrina ilgą grindų, tiek plokščių, tiek šildymo plėvelių tarnavimo laiką.

“AQUAPROTEC” GARŲ BARJERAS
Garų barjero plėvelė, apsauganti sistemą nuo vandens poveikio, užtikrinanti grindų ir šildymo sistemos apsaugą bet kokiomis sąlygomis.

Namų šildymas – infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelės privalumai
Šildymo plėvelės teikia daug privalumų – nuo tolygaus šilumos paskirstymo patalpose, didesnio komforto naudojant grindis iki galimo energijos taupymo. Energiją taupanti “Arbiton” grindų sistema sukurta taip, kad maksimaliai išnaudotų šiuos privalumus, siūlydama naudotojams ne tik komfortą, bet ir šiuolaikinių grindų estetiką.

Grindys ir tolygus temperatūros pasiskirstymas
Grindinis šildymas laikomas vienu sveikiausių namų šildymo sprendimų. Pastatuose naudojant šildymo plėvelę, šiluma tolygiai sklinda nuo viso grindų paviršiaus, todėl pašalinamos šaltų kojų problemos ir užtikrinamas optimalus temperatūros pasiskirstymas visoje patalpoje. Be to, įrengus šildymo plėvelę, sumažėja oro judėjimas, o tai padeda sumažinti dulkių ir alergenų kiekį.

Technologijos ir medžiagos
Energiją taupančioje grindų sistemoje naudojami naujausi medžiagų mokslo pasiekimai. Vinilo plokštės su HD mineraliniu šerdimi užtikrina išskirtinį ilgaamžiškumą ir yra atsparios temperatūros pokyčiams, o tai labai svarbu efektyviai grindų šildymo sistemai. Be to, naudojant sertifikuotas šildymo plėveles ir specialiai sukurtus pagrindus, pavyzdžiui, SECURA HEAT VINYL CLICK, sudaromos optimalios sąlygos šilumos laidumui ir tolygiam jos paskirstymui.

Montavimas ir eksploatavimas
Vienas iš pagrindinių energiją taupančios grindų sistemos privalumų – paprastas įrengimas. Sistema sukurta atsižvelgiant į minimalius trukdžius esamai grindų konstrukcijai, todėl tai idealus sprendimas tiek naujai statomoms, tiek renovuojamoms patalpoms. Be to, šildymo plėvelės pasižymi mažomis eksploatavimo išlaidomis ir galimybe naudoti saulės energiją energijai tiekti, todėl šildymo sistema ilgainiui tampa itin ekonomiška.

Elektrinis grindinis šildymas – tvari plėtra ir ekologija
“Arbiton” energijos taupymo grindų sistema ir šildymo plėvelė atitinka pasaulines tvarios plėtros ir ekologijos tendencijas. Atsinaujinančios energijos naudojimas kaip elektros energijos šaltinis ne tik prisideda prie CO2 emisijos mažinimo, bet ir leidžia sumažinti namų ūkių anglies pėdsaką. Taigi šildymo plėvelė, kaip “Arbiton” grindinio šildymo sistemos dalis, yra ne tik praktiškas, bet ir ekologiškas pasirinkimas.

Garantija ir pagalba
Šildymo plėvelė (maks. 80 W), naudojama su energiją taupančia grindų sistema kartu su “Arbiton” grindų plokštėmis, leidžia išlaikyti visą jų garantiją. Ilgalaikė garantija grindų plokštėms kartu su aukšta medžiagų kokybe ir moderniu sprendimu užtikrina, kad grindys kartu su šildymu.

Estetika ir dizainas
Be praktinių ir technologinių privalumų, grindų šildymo sprendimas, kuriam naudojamos “Arbiton” vinilo plokštės, išsiskiria ir estetiniu požiūriu. Šiuolaikinės vinilo plokštės, kurias galima įsigyti įvairių raštų ir spalvų, puikiai imituoja medžio išvaizdą, todėl grindis galima priderinti prie bet kurios patalpos, sukuriant jaukią ir šiltą atmosferą. Be to, visas sprendimas, įskaitant grindis, yra tik 10 mm aukščio – todėl šis grindų šildymo būdas pritaikomas kiekviename mūsų namų kambaryje.